کلاس های فن بیان و سخنرانی- دوره جامع سخنرانی

کلاس های فن بیان و سخنرانی- دوره جامع سخنرانی

کلاس هاس فن بیان و سخنرانی

کلاس های فن بیان و سخنرانی یک مهارت اکتسابی است که برای همه کسانیکه می خواهند ارتباطات قوی داشته باشند، نیاز و واجب است. چون این مهارت های ارتباطی است که اگر امروزه بلد نباشیم درست استفاده کنیم، در درجه اول ما را نادیده می گیرند، و در درجه دوم: توانمندی های خودمان را نمی توانیم به درستی نشان دهیم. و یا بدتر ازهمه این است که حالمان با خودمان خوب نیست و این می تواند تاثیر گذار باشد در تمام ابعاد زندگی ما!

حتما بخوانید: چطور در دوره جامع سخنرانی شرکت کنم

در این کارگاه یا دوره جامع سخنرانی و فن بیان به چه سرفصل هایی اشاره شده است؟

در این دوره جامع سخنرانی و فن بیان که جلسه سوم بود، ما برای اینکه بتوانیم یک ارتباط درست بگیریم وارد بحث تیپ شخصیتی شدیم که یک ابزار بسیار قدرتمنده برای اینکه: 

۱ خودمان را بهتر بشناسیم 

۲ دیگران را بهتر بشناسیم. 

۳ بتوانیم درک درستی داشته باشیم که آن ها چه خواسته هایی دارند. و تیپ شخصیتی به ما کمک می کند تا نقاط قوت و ضعف خودمان را بهتر بشناسیم. 

کلاس های فن بیان و سخنرانی

 

چه تمرین هایی از شرکت کنندگان خواسته شده انجام دهند؟ 

ما بعد از توضیح و سرفصل ها از شرکت کنندگان می خواهیم یک سخنرانی سه دقیقه ای آماده کنند طبق موضوع کاری و اجتماعی خودشان آزاد هستند، و در جلسه اول که کامل در مورد مبانی سخنرانی اشاره شده بود، بعد از اینکه شرکت کننده های دیگر که نشستند به علاوه خودم سخنرانی شان را نقد و بررسی می کنیم. چون همیشه در کلاس های خودم این نکته را متذکر می شوم : که می می آییم اینجا ( در کلاس ها) با خوشحالی اشتباه می کنیم، تا جای دیگر هزینه ی زیادی نپردازیم.

 

و شعار ما این است که همه باید سعی کنند که بهترین خودشان باشند.

حتما بخوانید: چطور سخنرانی کنیم

کلاس های فن بیان و سخنرانی

 

دوره جامع سخنرانی و فن بیان برای چه کسانی مهم است؟

اگر از من بپرسند می گویم برای همه کسانیکه می خواهند مهارت های ارتباطی قوی داشته باشند دوره جامع سخنرانی و فن بیان مهم است.چون این مهارت های ارتباطی است که ما را متمایز می کند از دیگران. مثلا توی ساده ترین حالت ممکن این است که : برای همه ما پیش آمده داخل یک جمع ورود پیدا می کنیم و طرف مقابل ما هم مدیر یا یک شخص مهم لایه های سازمانی است، اما وقتی می خواهیم شروع صحبت خودمان را داشته باشیم که اثر گذار باشد، بلد نیستیم سر صحبت را به درستی باز کنیم یا به اصطلاح نمی توانیم طرف را بر سر ذوق بیاوریم. همه ی این موارد بر می گردد به مهارت های ارتباطی نادرستی که باید در مدارس و دانشگاه ها به ما این آموزش ها را می دادند. 

حتما بخوانید: فن بیان چیست؟

 

کلاس های فن بیان و سخنرانی

 

سرفصل های کلی کلاس های فن بیان و سخنرانی

ما در کلاس های فن بیان و سخنرانی که ۸ جلسه می باشد، سرفصل هایی قرار داده ایم که تمام آنچه یک شرکت کننده نیاز دارد به آن توجه ویژه کرده ایم:

۱ مدیریت ترس از سخنرانی

۲ مبانی و پیکربندی سخنرانی

۳ مخاطب شناسی 

۴ سخنرانی آسانسوری

۵ شخصیت شناسی

۶ اسلاید سازی حرفه 

 

من فرشید پاک نژاد مربی و کوچینگ مهارت های ارتباطی، فن بیان و سخنرانی و کمک می کنم که افراد بتوانند بهترین خودشان باشند.

پیروز،موفق و همواره بهترین خودتان باشید.

telheader

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *